MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7312120
nr 731 2120
Byrå
Gustaviansk stil, Intarsia, längd: 67, djup: 45, höjd: 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
850 kr
måndag 12 december 2011
kl 18:38:02
300 kr
800 kr
800 kr
Den Gustavianska stilen